„Zimowy koncert Stwora Głodomora” – impreza mikołajkowa

W dniu 3 grudnia (piątek) o godz. 17.30 Lipskie Centrum Kultury zaprasza całe rodziny na imprezę mikołajkową Zima Stwora Głodomora w świąteczno – zimowej oprawie. Głodomory wraz z dziećmi wyruszą w podróż, aby dowiedzieć się skąd bierze się zima, jak się powinno zdrowo spędzać święta oraz gdzie podział się Święty Mikołaj. Pośród znanych i lubianych postaci, pojawią się między innymi nowi bohaterowie z Krainy Lodu, inspirowani bałwankiem Olafem czy Księżniczką Elzą, zabawne leśne skrzaty, a także sama Pani Zima oraz długo wyczekiwany Święty Mikołaj.
Oprócz zabawnych scen i interaktywnych występów z udziałem publiczności, usłyszymy największe przeboje w klimatach świąteczno – zimowych, śpiewanych na żywo przez grupę wokalną 4mation.
Zima Stwora Głodomora to wyjątkowy koncert, który idealnie wpisuje się w zimowy czas. W koncercie usłyszymy między innymi polskie kolędy. Poznamy także zimowe hity i piosenki znane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W repertuarze nie zabraknie takich przebojów jak: Zima lubi dzieci, Pada Śnieg, czy Ding-dong. Głodomory oprócz interaktywnej zabawy z dziećmi, zawsze chcą je czegoś nauczyć. Dzieci dowiedzą się, że nawet najdroższe prezenty nie są w stanie zastąpić rodzinnego ciepła i radości dzielenia się z innymi.
Zimowy koncert zaprezentuje drugi autorski singiel grupy KonyPuppets & 4mation zatytułowany Mikołaju nasz kochany.
Zapraszamy na koncert całe rodziny!
Spektakl powstał przy współpracy Konrada KONY Czarkowskiego (lalkarza medialnego, finalisty Mam Talent i półfinalisty Britain’s Got Talent, twórcy lalek do programów dla dzieci, musicalu Avenue Q, a także filmu Planeta Singli) oraz istniejącej od ponad dziesięciu lat grupy 4MATION, której wokaliści są finalistami między innymi programu Szansa na Sukces oraz wielu festiwali i przeglądów muzycznych.

Wstęp wolny.