Premiera spektaklu „Miasto Miłości” – relacja

W sobotę, 22 czerwca 2024 r. grupa teatralna Otwarte Drzwi po raz kolejny zaserwowała nam ogromną dawkę pozytywnych emocji, jednocześnie wieńcząc kolejny i bardzo owocny sezon zajęć w LCK przed wakacjami.

Spektakl teatralny pod tytułem „Miasto Miłości” to zwariowana historia pełna plot twistów. Już w pierwszych chwilach widowiska widzowie zaczęli dopingować teatralne przedsięwzięcie, dodając aktorom pewności scenicznej. Spontaniczne reakcje publiczności były odzwierciedleniem całego galimatiasu zdarzeń, a była to plejada niecodziennych sytuacji w otocze mody i motywów dźwiękowych nawiązujących do lat 80-tych.

Akcja rozgrywała się w biurze świadczącym usługi matrymonialne, gdzie różne kobiety oczekiwały na spełnienie swoich marzeń o związku. Przyświecały im rozmaite priorytety, co przedkładało się na splot zabawnych nieporozumień. W międzyczasie pracownik biura – Jan, postanowił pomóc swojemu dobremu przyjacielowi – Lucjanowi w znalezieniu tej „JEDYNEJ” i zaczęły się niespodziewane i pełne humoru wydarzenia. Wielokolorowa paleta postaci, cięte riposty, wyraziste dialogi i komiczne sytuacje sprawiły, że widzowie śmiali się do łez.

Po zakończeniu spektaklu publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami. „Miasto Miłości” było prawdziwą komedią zaskakujących pomyłek, dostarczających wiele pozytywnych emocji, które z pewnością zostaną z nami na długo.

reżyseria: Kamila Łepecka
dialogi, kompozycja muzyki: Kamil Kozieł
scenografia: Ewa Chojnacka
dźwięk, światło: Sławomir Ciupiński

obsada:
Barbara Adamczyk
Bartosz Adamczyk
Joanna Bojara
Małgorzata Jabłońska
Dominika Kowalczyk
Kamil Kozieł
Małgorzata Kwiecień
Kamila Łepecka
Ewa Nowakowska
Marzena Sawicka
Marzena Traczyk
Waldemar Traczyk

Już nie możemy się doczekać kolejnej premiery w wykonaniu grupy teatralnej Otwarte Drzwi.