Premiera spektaklu „Kinowe Love” – fotorelacja

Cóż to było za wydarzenie… Tym razem amatorska grupa teatralna „Otwarte Drzwi” zaprezentowała niesamowitą galę filmową z największymi znanymi tytułami światowej kinematografii w roli głównej, okraszoną naszym rodzimym akcentem.
Spektakl „Kinowe Love” wzruszał, bawił, wywołał sentyment. W emocjonującej otoczce prawdziwej gali na miarę hollywoodzkiego wydźwięku zobaczyliśmy miłosny rollercoaster najciekawszych scen ze znanych i ponadczasowych filmów z miłością na planie głównym. Przenieśliśmy się do Werony, gdzie Romeo i Julia wyznali sobie miłość w pamiętnej scenie balkonowej. Poznaliśmy uczłowieczone postacie z „Zakochanego Kundla”, którym w scenerii francuskiej kawiarenki przygrywała dwójka akordeonistów. Po chwili na scenie pojawiła się „Pretty Woman”. Finał jej pierwszego spotkania z przystojnym kawalerem z pewnością okazał się nie lada zaskoczeniem. Potem zrobiło się jeszcze bardziej gorąco, bo do akcji włączyły się dziewczyny z zespołu Chilli Ladies”, które zaprezentowały pełen erotyzmu, niesamowity taniec na krzesłach. Podtrzymując wizualne walory tanecznego widowiska, na parkiet wkroczyła dwójka tancerzy, by umilić nam czas brawurowym wykonaniem finałowej sceny z filmu „Dirty Dancing”. Następnie przeżyliśmy chwile wzruszenia. Uwierzyliśmy, że duchy istnieją naprawdę, że miłość między Rose a Jackiem trwa wiecznie, a poświęcenie dla drugiej osoby nie zna granic – trwa „Noce i Dnie”, nawet gdy z otchłani wyłoni się… rekin.

Co tam się nie działo!…

Doskonale wie to zgromadzona publiczność, która dopisała frekwencją ponad liczbę miejsc siedzących. Spontaniczne reakcje były wspaniałą nagrodą dla naszych artystów.
Premiera „Kinowe Love” nie odbyła się przypadkowo w minioną sobotę (25 marca). Była to wspaniała okazja do świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru, który obchodzimy 27 marca.
Należy nadmienić, że amatorska grupa teatralna ,,Otwarte Drzwi” łączy pokolenia. Grupa jest zróżnicowana wiekowo, ale to sprawia, że jednocześnie tworzy jedną wielką rodzinę. Spektakl „Kinowe Love” udowodnił, że każdy aktor czuje się w niej wspaniale. To wszystko cieszy oko publiczności.

Dziękujemy…

Reżyseria: Kamila Łepecka
Scenariusz: Kamil Kozieł
Dialogi: Sławomir Lipski
Obsada w składzie: Barbara Adamczyk, Bartosz Adamczyk, Joanna Bojara, Zuzanna Gozdur, Anna Guzowska, Kamil Kozieł, Dominika Kowalczyk, Tadeusz Krupa, Małgorzata Kwiecień, Sławomir Lipski, Kamila Łepecka, Klaudia Małek, Filip Papka, Marzena Sawicka, Emilia Traczyk, Marzena Traczyk, Norbert Traczyk, Waldemar Traczyk.
Gościnnie – Grupa Taneczna Chilli Ladies
Scenografia – Ewa Chojnacka
Światło, dźwięk – Sławomir Ciupiński
Współpraca – Klub BABSKI ŚWIAT, który przygotował nenufary do sceny z filmu „Noce i Dnie”

Dziękujemy Piekarni i Cukierni „Małgorzatka” – Iwona Zgłobień za słodki poczęstunek oraz Akademii Fryzur – Elżbiecie Figura za ucharakteryzowanie naszych aktorek.

To było wspaniałe widowisko i… nie możemy się doczekać kolejnej premiery.