„Piosenka jest dobra na wszystko” – relacja

24 lutego, w ciepły, prawie wiosenny wieczór sala widowiskowa Lipskiego Centrum Kultury wypełniła się po brzegi. A to za sprawą lubianej i cenionej artystki polskiego kina, teatru, a także wokalistki – Olgi Bończyk.

Wiedząc, ze piosenka jest dobra na każdy dzień, porę roku i stan ducha oraz dbając o gusta naszych odbiorców zorganizowaliśmy koncert pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”, w wykonaniu wspaniałych muzyków oraz artystki o wyjątkowej wrażliwości, artystki kompletnej – dającej słuchaczom cały wachlarz emocji i wrażeń tak, aby każdy poczuł się swobodnie, miło, ciepło i klimatycznie. Właśnie tak było tego wieczoru – świetnie wykonane, piosenki znane, lubiane – o czym świadczyło zaangażowanie publiczności i wspólne śpiewanie – zachwyciły i wzruszyły. Było delikatnie i jazzowo, ale też zabawnie i z humorem. Ten wieczór przyniósł nam sztukę w najpiękniejszym wydaniu. Każdy wyszedł zrelaksowany, z całą gamą miłych wrażeń. To właśnie magia muzyki na tak wysokim poziomie.

Cieszymy się, że chcą Państwo uczestniczyć w takich spotkaniach i obiecujemy spełniać artystyczne oczekiwania. I już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia!