„Anioły Natchnienia” – wernisaż wystawy Małgorzaty Kwiecień – relacja

W dniu 27 czerwca 2024 r. w Lipskim Centrum Kultury odbył się wernisaż prac Małgorzaty Kwiecień, artystki z pasją i talentem do tworzenia pięknych dzieł. Ekspozycja, zatytułowana „Anioły Natchnienia”, była kwintesencją jej rękodzielniczej sztuki, wykonanej techniką mieszaną: decoupage, akryle, masa plastyczna.

Przybyli goście, zafascynowani kunsztem artystycznym Małgorzaty, podziwiali każdą prezentowaną pracę. Motywy aniołów, natchnienia, nostalgii i miłości przemawiały do nich ze szczególną siłą, poruszając serca i zachwycając oczy. Atmosfera była niesamowicie pozytywna, a energia emanująca z prac artystki sprawiła, że wszyscy czuli się, jakby unosili się na skrzydłach aniołów.
Miło było obserwować reakcje uczestników wernisażu, którzy z uśmiechami na twarzach przemierzali przestrzeń i poznawali głębszy sens ukrytych w pracach Małgorzaty przesłań. Był czas na rozmowy z artystką, która dzieliła się swoją inspiracją i tajemnicami tworzenia, co uczyniło to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym i osobistym. Wernisaż prac Małgorzaty Kwiecień był niezapomnianym doświadczeniem sztuki, piękna i inspiracji.

Małgorzata Kwiecień urodzona w Lipsku. Absolwentka Szkoły Medycznej w Lipsku. Romantyczka, kolekcjonerka aniołów, pasjonatka staroci, rękodzieł, sztuki teatralnej. Uwielbia kontakt z przyrodę, długie spacery, piękno otaczającego nas świata, które daje nieprzebrane źródło inspiracji w twórczej pracy. Od kilku lat realizuje zainteresowania artystyczne związane ze sztuką teatralną, należąc do amatorskiej grupy teatralnej „Otwarte drzwi” działającej w LCK.

Przygodę z „anielską twórczością” zapoczątkowała w czasach pandemii i z dużym powodzeniem kontynuuje do tej pory. Wszystkich Państwa, którzy nie mieliście okazji być z nami w ten wyjątkowy wieczór zapraszamy do obejrzenia wystawy w sali wystawienniczej Lipskiego Centrum Kultury.