Największe przeboje muzyki polskiej i światowe – relacja

W piątkowy wieczór 19 maja muzycy największych polskich scen i teatrów, a także niezwykle utalentowani wokaliści zabrali lipską publiczność, w niesamowitą muzyczną podróż śladami niewiarygodnie pięknych przebojów polskich i światowych gwiazd. Na zaproszenie Lipskiego Centrum Kultury sala widowiskowa wypełniła się do ostatniego miejsca, nie licząc osób które zdecydowały się na stojąco uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Wspaniały koncert był celebracją talentu wszystkich artystów, którzy stworzyli niesamowite widowisko artystyczne na najwyższym poziomie w genialnym wykonaniu. Była to istna uczta duchowa, przepełniona emocjami i mocą doznań artystycznych.

W koncercie wystąpili – uczestnicy największych muzycznych show telewizyjnych: Katarzyna Chałdaś, Natalia Kosmowska, Gracjan Rychlicki, Radosław Suwała, Julia Tłuczkiewicz, – Chór Kameralny Domu Kultury w Zwoleniu pod dyrekcją Piotra Markowskiego, – Orkiestra w składzie: Tomasz Gieroń – gitary, akordeon; Dominik Stankiewicz – perkusja; Bartosz Szetela – gitara basowa; Jakub Żaczkowski – instrumenty klawiszowe. Kierownictwo muzyczne, aranżacje, przygotowanie wokalne to dzieło niedoścignionego i nieocenionego w swoim talencie Piotra Markowskiego.

Artyści stworzyli perfekcyjne widowisko, przekazując odbiorcom koncertu mnóstwo dobrej energii i nieprawdopodobnych emocji. Owacje na stojąco, żywiołowe i serdeczne brawa były najlepszym i najpiękniejszym podziękowaniem dla twórców.

Składamy artystom Wielkie Gratulacje i kierujemy najwyższe słowa uznania dla talentu, twórczej pasji i zaangażowania. Dziękujemy za piękno muzyki, którym podzieli się z publicznością.
Podziękowania kierujemy również do naszej wspaniałej publiczności, na którą zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za cudowną i niesamowitą atmosferę!!!