WIELKANOCNE INSPIRACJE – artystyczne warsztaty wielkanocne

Wielkanoc zbliża się już do nas! Lipskie Centrum Kultury wychodzi, jak zawsze naprzeciw wiosennej kreatywności wszystkich dzieci!

Już od 22 do 24 marca 2024 r. odbędą się WIELKANOCNE INSPIRACJE – artystyczne warsztaty wielkanocne. Zapraszamy wszystkie chętne do wspólnych aktywności dzieci i młodzież!
Będzie dużo dobrej zabawy! Już w czwartek 22marca wielkanocna niespodzianka! Panie z Klubu „Babski Świat” przygotowały dla dzieci coś extra! Będą to warsztaty plastyczne, podczas których każdy zrobi coś wiosennego, wielkanocnego, co ozdobi każdy dom! 🙂

23 marca w piątek odwiedzi nas zaprzyjaźnione Stowarzyszenie „Zacisze u Przyjaciółek” i razem z dziećmi wyhaftuje kolorowe, wielkanocne pisanki – to będzie coś oryginalnego!– warsztaty rękodzieła artystycznego pod nazwą ”Wielkanoc kolorami haftowana” .

Nasze wspaniałe warsztaty zakończymy czymś pysznym – co zadowoli najwybredniejszych łasuchów. Razem z instruktorkami z Lipskiego Centrum Kultury dzieci będą mogły nauczyć się, zrobić a nawet skosztować tradycyjne baby wielkanocne – mniam!

Zapraszamy już dziś! Zapisy w bibliotece.