Warsztaty Bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – pachnący piernikiem i choinką, migocący blaskiem świec i kolorowych lampek, wybrzmiewający kolędami i cichym szelestem padającego śniegu.
Kto nie lubi świątecznego klimatu? Lipskie Centrum Kultury pragnie wprowadzić wszystkich w ten wyjątkowy czas! Już po raz kolejny proponuje dla wszystkich dzieci i młodzieży WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE!

Od 14 do 16 grudnia wspaniałe, kreatywne i artystyczne warsztaty, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! W klimacie Świąt Bożego Narodzenia będzie można spędzić cudowny, wspólny czas i oczywiście zrobić coś wyjątkowego. To, co zrobione własnoręcznie zawsze jest najpiękniejszym prezentem pod choinkę dla bliskich…lub dla siebie! 🙂
Będziecie mogli wykonać ciekawą i niepowtarzalną kartę świąteczną w dużym formacie techniką kolażu, w miłym towarzystwie i pod nadzorem klubu „ Babski Świat”. Jeśli za mało będzie ozdób na Waszej choince, to w LCK będzie możliwość własnoręcznego wykonania jedynych takich – ekoozdób choinkowych! Oryginalne będą też trójwymiarowe choinki, które będziecie mieli okazję zrobić „Przy świątecznym stole”, z zapachem pierników, które sami będziecie ozdabiać! Stowarzyszenie „Zacisze u Przyjaciółek” zadba o to,żeby każdy był zadowolony z efektów swojej pracy.

Będzie też wspólne ubieranie choinki i śpiewanie kolęd. Mamy nadzieje, że razem stworzymy klimat iście zimowy i świąteczny!

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych i życzymy wspaniałej zabawy!