Lato, lato, lato czeka…

Jak co roku Lipskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich na wspólne wakacje!

W tym roku proponujemy innowacyjne, a zarazem niezwykle atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Każdy tydzień wakacji będzie tygodniem tematycznym!
Już w lipcu pojawią się MEGA ATRAKCJE!

W pierwszym tygodniu będziemy prawdziwymi podróżnikami i przyjaciółmi przyrody!
„LEŚNY TYDZIEŃ” – to propozycja nie tylko dla miłośników drzew i grzybów 😉 ale dla każdego kto chce aktywnie spędzić czas, dobrze się bawić oraz podziwiać piękno przyrody.

Będzie również egzotycznie! W czasie „HAWAJSKIEGO TYGODNIA” dowiesz się wielu ciekawostek o tej egzotycznej krainie kwiatów i owoców. Wszystkie zajęcia i atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy będą w klimacie hawajskiego lata.

W kolejnym tygodniu przeniesiemy Was do magicznego świata bajek i filmu. „TYDZIEŃ Z BOHATEREM” – masz swojego ulubionego bohatera? W tym tygodniu będziesz mógł/ mogła nam go przedstawić 🙂 .

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać!” – te mądre słowa wypowiedział Walt DISNEY, którego nie trzeba przedstawiać. Ostatni tydzień lipca spędzimy właśnie z jego twórczością 😉 kreatywnie i wesoło – jak to w jego bajkach bywa! Będziemy rozwijać waszą wyobraźnię twórczą i kreatywność, abyście marzeniami zdobywali cały świat!

Moc dobrej zabawy! Kulinaria! Wycieczki! Plastyka! Rękodzieł! Teatr!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!