Spotkania organizacyjne na rok 2022/2023

Lipskie Centrum Kultury, jak co roku wychodzi z szeroką ofertą różnorodnych zajęć dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz wspólnie z innymi miło i ciekawie spędzić wolny czas!

Skorzystaj z naszych propozycji w nowym sezonie i przyjdź do nas!!

SEKCJA PLASTYCZNA
27 września /wtorek/

16.00 – „Kreatywne maluchy” – zajęcia dla dzieci w wieku 3 – 5 lat
16.30 – „Kreatywna frajda ze sztuką” – zajęcia kreatywne dla dzieci w wieku 6 – 10 lat
18.00 – „Świat sztuki – Van Goghi”– zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 15 lat
Instruktor: Klaudia Małek

28 września /środa/

17.00 – „Ale szycie” – warsztaty krawieckie dla dzieci, młodzieży i dorosłych /zajęcia płatne/
Instruktor: Karolina Majewska–Nowak

29 września /czwartek/

16.00 – warsztaty ceramiczne I gr.
16.30 – warsztaty ceramiczne II gr.
/zajęcia płatne/
Instruktor: Beata Wojewoda–Teresińska

SEKCJA TEATRALNA
30 września /piątek/

16.30 – koło recytatorskie „Bezimienni”
17.00 – grupa teatralna „BIM-BOM” – dla dzieci w wieku w wieku 7 – 10 lat
17.30 – grupa teatralna „Dzień za Dniem” – dla młodzieży w wieku 11 – 15 lat
18.30 – amatorski teatr „Otwarte Drzwi” – dla dorosłych
Instruktor: Kamila Łepecka

KLUBY
28 września /środa/

16.00 – „COOL BLOGER” – klub młodych twórców w sieci
Instruktor: Kamil Kozieł

29 września /czwartek/

16.00 – „Klub Kubusia Puchatka” – zajęcia dla dzieci łączące naukę, zabawę, taniec i plastykę w wieku 3 – 6 lat
Instruktor: Kamila Łepecka

30 września /piątek/

16.00 – „Planszomaniacy”- gry planszowe dla dzieci i młodzieży
18.00 – Klub „Babski Świat”
Instruktor: Kamila Łepecka

SEKCJA MUZYCZNA
4 października /wtorek/

16.00 – nauka gry na gitarze – grupa początkująca
17.00 – nauka gry na gitarze – grupa zaawansowana
/zajęcia płatne/
Instruktor: Jakub Szymański

6 października /czwartek/

15.00 – Studio Piosenki TALENT – przesłuchania / soliści i zespoły/
Instruktor: Piotr Markowski

SEKCJA TANECZNA
13 września /wtorek/

17.30 – Dance Squad LCK New Age – taniec nowoczesny
Instruktor: Aneta Adamiec

26 września /poniedziałek/

16.00 – „Baletinki” – grupa taneczna dziewczynek od 4-6 lat
17.00 – „Euforia” – zespół tańca współczesnego 7- 10 lat
Instruktor: Klaudia Małek

27 września /wtorek/

17.00 – „Fajniaki” – grupa taneczna od 5- 10 lat
19.00 – „Chilli Ladys” – nieformalna grupa taneczna dla kobiet
Instruktor: Klaudia Małek

SEKCJA TANECZNO-RUCHOWA
17 września /sobota/

10.00 – Joga – zajęcia dla początkujących i zaawansowanych /relaks dla ciała i umysłu/
/zajęcia płatne/
Instruktor: Katarzyna Kowalska

19 września /poniedziałek/

15.30 – Rekreacja na wesoło -elementy fitnessu i rytmiki dla najmłodszych
16.00 – Gimnastyka korekcyjna – zapisy
16.30 – Aerobic dla każdego – zapisy
Instruktor: Ewa Gołda

26 września /poniedziałek/

18.00 – „Strefa Fitness” – Dance Turbo Cardio – zapisy
Instruktor: Klaudia Małek