„Dizajn- działaj kreatywnie i pokaż swoją pasję” – wyniki

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Dizajn- działaj kreatywnie i pokaż swoją pasję”
WITRAŻ ŚWIĄTECZNY

W dniu 17.12.2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Dizajn- działaj kreatywnie i pokaż swoją pasję” – WITRAŻ ŚWIĄTECZNY.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, pobudzenie aktywności twórczej oraz wrażliwości estetycznej. Na konkurs wpłynęło łącznie 112 prac, które oceniono w czterech kategoriach wiekowych /brak prac w kategorii wiekowej – dorośli/.

Po obejrzeniu wszystkich prac komisja w składzie:
Ewa Chojnacka – plastyk
Klaudia Małek – plastyk
Kamila Łepecka – instruktor
postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Kategoria wiekowa klasy I-III szkoły podstawowe:

LAUREACI:
1. Kornelia Krupa z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
2. Natalia Szymańska ze Szkoły Podstawowej w Tymienicy
3. Marcel Malec z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku
4. Patryk Borzęcki z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli

WYRÓŻNIENIA:
1. Lena Comber z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku
2. Paulina Fijoł z Publicznej Szkoły Podstawowej w Chotczy
3. Lena Rolnik z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli
4. Lena Wajs z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
5. Sandra Czyżewska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
6. Natalia Malicka z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli
7. Nikola Jaroszek z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli

Kategoria wiekowa klasy IV-VI szkoły podstawowe:

LAUREACI:
1. Nikola Gonciarz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowicach
2. Antoni Szczeblewski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku
3. Bartosz Stańczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
4. Jan Szczeblewski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku

WYRÓŻNIENIA:
1. Oliwier Korczak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
2. Martyna Kosiór z Publicznej Szkoły w Bąkowej
3. Zuzanna Siwierska z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli
4. Wiktor Nowak z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli
5. Bartosz Lackowski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
6. Maja Ulidowska z Zespołu Placówek Oświatowych w Długowoli
7. Iga Szymanowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku

Kategoria wiekowa klasy VII-VIII szkoły podstawowe:

LAUREACI:
1. Agata Górz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
2. Natalia Lasek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
3. Mateusz Piskorz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Hucie
4. Karolina Fijałkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
5. Aleksandra Mikusek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
6. Amelia Siebyła z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej

WYRÓŻNIENIA:
1. Julia Kiljan z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej
2. Aleksandra Zielińska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowicach
3. Eryk Czyżewski z Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie
4. Karolina Przygodzka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowicach

Kategoria wiekowa klasy I-IV szkoły ponadpodstawowe:

LAUREAT:
1. Dawid Tarka z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Filia w Szymanowie

WYRÓŻNIENIA:
1. Izabela Oleksiak z Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie
2. Tomasz Chwała z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Solcu Nad Wisłą
3. Adrian Czyżewski z Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie
4. Małgorzata Pawlina z Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie
5. Wiktoria Fułek z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Solcu Nad Wisłą
6. Adam Popczyński z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Solcu Nad Wisłą

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci i wyróżnieni nagrody książkowe oraz słodycze.

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy w godzinach pracy naszej Biblioteki – od wtorku /21 grudnia 2021 roku/.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji „Dizajn”- działaj kreatywnie”.